Про цей сайт

Цей сайт присвячений темі сакрального в Україні.

Всі тексти сайту оригінальні і при їх використанні на інших ресурсах посилання обов’язкове.

Термін сакральне (від англ. sacral і лат. sacrum — священне, присвячене Богу) відноситься до всього, що має відношення до релігійного, потойбічного, до ірраціонального, містичного, відмінного від буденних речей, понять, явищ. Це в першу чергу святилища, храми, піраміди, кургани, також об’єкти природи -гори, гаї, печери, джерела, озера. Іноді це окремі дерева, як дуб Максима Залізняка, камені, як у «Кам’яному селі». Сьогодні вже є нова наука — сакральна географія, що вивчає все те, що люди різних народів та релігій вважають священним.
В цілому це місця, пов’язані з прямою дією якихось сил, які люди відносять до божественного втручання, як наприклад гора Синай, де Мойсей отримав скрижалі Завіту. Також це місця, де відбувалися дива, такі як явище Богородиці (стопа Бога на Божій горі в Тернопільській області), зішестя Будди з небес в селищі Санкашья (Індія) або явище Діви Марії у Фатімі (Португалія). До священних або сакральним відносяться місця поховання великих святих та подвижників всіх часів і культів, наприклад печери Києво — Печерської Лаври, а також місця багаторічних паломництв, як кажуть — намолені місця. І нарешті це просто так звані місця сили, в яких незрозумілим чином сили природи створили унікальні ландшафти. У всіх таких місцях з свідомістю людини можуть відбуватися незрозумілі речі, після яких поліпшується здоров’я, вирішується конфліктна ситупація, включається якась надприродна здатність, наприклад, бачити різним кольором світіння навколо людини.
Опис таких місць, подорожі до них, вивчення давніх традицій, сакральні знання всю цю інформацію ви  знайдете на сторінках сайту. Якщо будуть питання пишіть tit777@ukr.net або телефонуйте
+380996052799, +380671712221 Ігор Титаренко, засновник та адміністратор сайту.
Буду радий співпраці)

P.S. підписавшись на цікаві новини (форма на головній сторінці сайта справа під слайдером) і отримавши запрошення на подорож ви маєте гарантовану знижку на програму!